Node Announce (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Log
ur: لاگ

en: Save
ur: محفوظ کریں
