Node Announce (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Log
af: Logboek

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Create
af: Skep

en: Send
af: Stuur
