Node Announce (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Send
bs: Pošalji

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
