Node Announce (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Log
eu: Log-a

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Create
eu: Sortu

en: Send
eu: Bidali

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
