Node Announce (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Log
fa: گزارش

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Create
fa: ایجاد

en: Send
fa: ارسال

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره
