Node Announce (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Save
fil: Pangalagaan
