Node Announce (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Log
hr: Dnevnik

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Create
hr: Stvori

en: Send
hr: Pošalji

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
