Node Announce (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Send
hy: Ուղարկել
