Node Announce (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: Preview
it: Anteprima

en: Save
it: Salva

en: Create
it: Crea

en: Send
it: Invia

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni
