Node Announce (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Log
ja: ログ

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Preview
ja: プレビュー

en: Save
ja: 保存

en: Create
ja: 作成

en: Send
ja: 送信

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト
