Node Announce (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Create
jv: Gawé

en: Send
jv: Kirim

en: About
jv: Ngenani
