Node Announce (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Log
kk: Журнал

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Create
kk: Қосу

en: Send
kk: Жіберіңіз
