Node Announce (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
