Node Announce (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Log
lt: Įrašas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Create
lt: Kurti

en: Send
lt: Siųsti

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie
