Node Announce (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Log
lv: Žurnāls

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Create
lv: Izveidot

en: Send
lv: Sūtīt

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par
