Node Announce (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Send
mr: पाठवा
