Node Announce (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Create
nl: Aanmaken

en: Send
nl: Versturen

en: Sender Email
nl: E-mail afzender

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over
