Node Announce (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: About
ps: په اړه
