Node Announce (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Send
sl: Pošlji

en: About
sl: O modulu
