Node Announce (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Log
sv: Logg

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Create
sv: Skapa

en: Send
sv: Skicka

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om
