Node Announce (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு
