Node Announce (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Log
ta: பதிவு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Save
ta: சேமி

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Send
ta: அனுப்புக

en: About
ta: பற்றி
