Node Announce (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Create
th: สร้าง

en: Send
th: ส่ง

en: About
th: เกี่ยวกับ
