Node Announce (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Create
tr: Oluştur

en: Send
tr: Gönder

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında
