Node Announce (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Log
uk: Журнал

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Create
uk: Створити

en: Send
uk: Надіслати

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль
