Node Announce (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Create
az: Yaradıldı
