Node Announce (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Log
bg: Регистър

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Create
bg: Създаване

en: Send
bg: Изпрати

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна
