Node Announce (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
