Node Announce (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Create
cs: Vytvořit

en: Send
cs: Poslat

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis
