Node Announce (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Preview
da: Gennemse

en: Save
da: Gem

en: Create
da: Opret

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om
