Node Announce (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: List
de: Liste

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Log
de: Protokoll

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Preview
de: Vorschau

en: Save
de: Speichern

en: Create
de: Erstellen

en: Send
de: Senden

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über
