Node Announce (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Create
el: Δημιουργία

en: Send
el: Αποστολή

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί
