Node Announce (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Log
eo: Loglibro

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Create
eo: Kreu

en: Send
eo: Sendu
