Node Announce (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Log
gu: નોંધણી

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Create
gu: બનાવો

en: Send
gu: મોકલો

en: About
gu: વિશે
