Node Announce (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Create
ka: შექმნა

en: Send
ka: გაგზავნა
