Node Announce (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Create
ku: درووستکردن

en: Send
ku: بینێره‌

en: About
ku: دەربارە
