Node Announce (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Log
mn: Лог

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Send
mn: Илгээх
