Node Announce (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: About
my: အကြောင်း
