Node Announce (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Create
nn: Lag
