Node Announce (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Log
pt: Registo

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Save
pt: Guardar

en: Create
pt: Criar

en: Send
pt: Enviar

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Usage
pt: Utilização

en: About
pt: Sobre
