Node Announce (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Log
si: ලොග එක

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
