Node Announce (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Log
sk: Záznam

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Send
sk: Odoslať

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o
