Node Announce (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Log
te: చిట్టా

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Create
te: సృష్టించు

en: Send
te: పంపించు

en: About
te: గురించి
