Node Announce (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Name
ug: ئىسىم

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Send
ug: يوللاش

en: About
ug: ھەققىدە
