Node Announce (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Log
vi: Bản ghi

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Preview
vi: Xem trước

en: Save
vi: Lưu

en: Create
vi: Tạo

en: Send
vi: Gửi

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Really Delete?
vi: Bạn chắc chắn muốn xoá?

en: Name for this announcement
vi: Tên của thông báo

en: Email address of sender
vi: Địa chỉ thư điện tử của người gởi

en: Recipient Email
vi: Địa chỉ thư điện tử của người nhận

en: Announcement Subject
vi: Tiêu đề của thông báo

en: Announcement Text
vi: Nội dung của thông báo

en: Name can not be blank
vi: Bạn phải nhập tên
