Node Announce (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Log
be: Журнал

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Create
be: Стварыць

en: Send
be: Адаслаць

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: About
be: Аб
