Node Announce (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Log
ca: Registre

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Create
ca: Crea

en: Send
ca: Enviar

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls
