Node Announce (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Log
fr: Journal

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Preview
fr: Aperçu

en: Save
fr: Enregistrer

en: Create
fr: Créer

en: Send
fr: Envoyer

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos
