Node Announce (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: List
hi: सूची

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Log
hi: गतिविधि संदेश

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Create
hi: बनाएँ

en: Send
hi: भेजें

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: About
hi: के बारे में
