Node Announce (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Create
ne: सिर्जना

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: About
ne: बारेमा
